Çiftlik Traktörü Oyunu Sim 3D

Çiftçilik Yapma Ve Traktör Kontrol Oyunu
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 44 MB
  • Version 1.0.4
  • Dil Türkçe
  • Firma Gamerz Studio Inc.
Çiftlik Traktörü Oyunu Sim 3D, çiftçilik yapmayı sevenlere, mobil üzerinden kontrol seçenekleri sunarak, profesyonel araçlar ile çiftçilik yapmanın keyfini sunmaktadır.

Çiftlik Traktörü Oyunu Sim 3D, çiftçilik yapmayı sevenlere, mobil üzerinden kontrol seçenekleri sunarak, profesyonel araçlar ile çiftçilik yapmanın keyfini sunan bir beceri oyunudur.

Geniş araziler üzerinde farklı gıda ürünlerini yetiştirmeniz için kullanıcılara seçenekler sunarak belirli bir kompozisyon üzerinden oyunu oynama keyfi sunulmaktadır. Farklı ürün yetiştiricilği tarzı ve profesyonel üretim aracı olan traktör kullanımı ile çiftçilik yapma seçeneğini kullanıcılara sunmaktadır. 3 boyutlu görüntü ayarları ile yüksek grafik özellikleri ile tarlaları ekme, sürme ve hasat etme seçenekleri sunan bir oyundur. Gerçekci olarak traktör sürme keyfi sunan ekstra kullanım donanımları ile donanımsal yüksek özelliklere sahiptir.

Oyun ekranında; traktör kontrolu için direksiyon, gaz ve fren pedalları ve sürücü için açı değiştirme butonları mevcut dur. Farklı traktör modelleri içerisinden seçim yaparak, en iyi traktör ile mobil ekran üzerinden keyifli sürüşlere ve çiftçilik görevlerinizi yerine getirme işlemleri sunulacaktır.

Çiftlik Traktörü Oyunu Sim 3D indir